not-found

14.septembrī notiks Latvijas zāļu verifikācijas sistēmas ieviešanas sanāksme

Sanāksmi organizē Latvijas Zāļu verifikācijas organizācija, sadarbībā ar IT partneri Arvato Systems. Seminārs notiks viesnīcas “Radisson Blue Latvija” konferenču centrā, Elizabetes ielā 55, Rīgā.

2016.gada februārī stājās spēkā Viltoto zāļu direktīva un Eiropas Komisijas Deleģētā Regula, kuru mērķis ir aizsargāt pacientus no viltotu zāļu iegādes legālā piegādes ķēdē, kā arī nodrošināt zāļu iekšējā tirgus darbību visās Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs. Deleģētās Regulas prasības attieksies uz recepšu zālēm un bezrecepšu zālēm – omeprazolu, kuru iesaiņojums tiks aprīkots ar unikālām drošuma pazīmēm.

Semināra 1. daļā ir aicināti piedalīties visi ražotāju pārstāvji, kuru zāles pakļaujas Viltoto zāļu direktīvas prasībām, kā arī zāļu lieltirgotavu, aptieku, slimnīcu, citu veselības iestāžu pārstāvji, kas ir atbildīgi par Deleģētās Regulas ieviešanas jautājumiem konkrētajā veselības aprūpes iestādē.

Semināra 2. daļā piedalās tikai zāļu lieltirgotavu un aptieku IT sistēmu, slimnīcu un citu veselības iestāžu IT programmatūru piegādātāji/ nodrošinātāji.

Vietu skaits ierobežots! Dalība sanāksmē: bez maksas. Darba valodas: latviešu un angļu (bez tulkojuma).

Lūgums pieteikt savu dalību līdz 8.septembrim (ieskaitot), e-pasts [email protected], norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, ieņemamo amatu, iestādes nosaukumu, e-pastu un telefona numuru saziņai.

Ielūgums