IT piegādātāji

SIA “Tamro”

E-pasts: info@tamro.lv

Tālrunis: +371 67067800

Kases sistēmas risinājums aptiekām

RPH Business Support

Kontaktpersona: Aleksejs Pripjoks

E-pasts: aleksejs.pripjoks@edvais.lv

Mob. tālr.: 20029897

IT risinājumi

TCK GmbH

Dr. Markus Gerigk

Riehler Gürtel 31

50735 Köln

E-mail: markus.gerigk@tck-gmbh.com

Aptieku Infotehnoloģija SIA

E-pasts: aptinfo@aptinfo.lv

Tālrunis: 67902582

IT risinājumi

Blue Bridge Technologies SIA

Kontaktinformācija: Leonids Paturskis

Tālrunis: 29234461; 

E-pasts: l.paturskis@bb-tech.eu

www.bb-tech.eu

Movilitas

Kontaktpersona: Marc Blekkink

Tālrunis: +32 475 788 047

E-pasts: marc.blekkink@movilitas.com

www.movilitas.com

Standard FMD apps for wholesaler/3PL, Hospital Pharmacy and Pharmacy

www.movilitas.cloud

Melior Solutions Limited

Piedāvājums paralēlajiem importētājiem

Kontaktpersona: Paul Mills

E-pasts: pmills@meliorsolutions.com

 

 

PRIME HEALTH SIA

IT risinājumi lieltirgotavām un aptiekām

Kontaktpersona: Aleksandrs Kislijs

Tālrunis: 29799899

E-pasts: dati@primehealth.lv

 

 

SIA “Assistentis”

Zāļu verifikācijas risinājums Ārstniecības iestādēm – poliklīnikām, veselības centriem, klīnikām, slimnīcām.

Kontaktpersona: Andris Rozentāls

Tālrunis: 29236993

E-pasts: andris.rozentals@assistentis.lv

https://www.zaluverifikacija.lv

RGP SIA

Medikamentu kustības, nozīmēšanas un verifikācijas sistēma Palma Medical.

Kontaktpersona: Kristaps Otsons

Tālrunis: +371 27533884

E-mail: kristaps.otsons@rgp.lv

https://www.rgp.lv

SIA “Meditec” 

FMD software aplikācija “NMVS Connect”

Graudu iela 68, Rīga

Tālr.: +371 67285256

E-pasts: info@meditec.lv