Turpmāk arī ar Smart ID var piekļūt datiem LZVO Klientu portālā

Ņemot vērā lietotāju ieteikumus, Latvijas Zāļu verifikācijas organizācija (LZVO) ir izstrādājusi alternatīvu iespēju piekļūt Klientu portālā uzglabātajiem datiem un informācijai. Reģistrētie lietotāji autorizācijai turpmāk varēs izmantot gan savu e-pastu un paroli, gan arī Smart ID risinājumu.

Lai izmantotu Smart ID, pirmajā reizē reģistrētajiem lietotājiem jāautorizējas ar savu e-pasta adresi un paroli (kā tas darīts līdz šim), pēc tam sadaļā ”Mans profils” jānorāda savs personas kods un jāapstiprina, ka piekrīt sava personas koda apstrādei.

LZVO klientu portāls ir slēgta mājaslapas sadaļa, kas paredzēts lietošanai tikai farmācijas jomas speciālistiem, kas iesaistīti zāļu verifikācijā – sistēmas gala lietotājiem (aptiekām, lieltirgotavām un ārstniecības iestādēm, proti, slimnīcām, poliklīnikām, zobārstniecības un ģimenes ārstu praksēm, kam ir zāļu tirdzniecības atļauja) un reģistrācijas apliecību īpašniekiem (RAĪ). 

Klientu portālā ir izveidots individuāls profils katram LZVO klientam – juridiskai personai. Profilā iespējams atjaunot sava uzņēmuma datus, iesniegt un saņemt aktuālos dokumentus, uzdot jautājumus LZVO un saņemt atbildes. LZVO portālā piedāvā detalizētu un aktuālu profesionālo informāciju par verifikācijas sistēmas darbību, sistēmas atjaunojumiem, Eiropas un Latvijas darbības vadlīnijām un citiem dokumentiem.

Autorizācijas lapas ieejas izskata piemērs: