Latvijas Zāļu verifikācijas organizācija atjauno mājas lapu un veido jaunu klientu portālu

Latvijas Zāļu verifikācijas organizācijai (LZVO) ir izveidota jauna mājaslapa, lai pilnveidotu un vienkāršotu plašai sabiedrībai pieejamās informācijas saturu. Savukārt verifikācijas sistēmas lietotājiem tiek izstrādāts jauns, apjomīgs klientu informācijas portāls jeb sadaļa, kas būs pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem. 

LZVO Latvijā uztur un pārvalda zāļu verifikācijas jeb drošuma pārbaudes sistēmu, kas kopš 2019. gada 9. februāra darbojas vairāk nekā 30 Eiropas valstīs. Verifikācijas sistēmai Latvijā ir jāpieslēdzas un zāles jāpārbauda lieltirgotavām, aptiekām un ārstniecības iestādēm, kurās ir pieejamas recepšu zālēs – slimnīcām, poliklīnikām, veselības centriem, ārstu praksēm, zobārstniecības klīnikām un praksēm.

Jaunās mājaslapas uzdevums ir sadalīt kopējo informācijas plūsmu divās daļās – viena ir vispārējā, jebkuram iedzīvotājam paredzētā informācija, savukārt otra – specifiska un paredzēta zāļu verifikācijas sistēmas lietotājiem un partneriem

Inese Erdmane, LZVO valdes priekšsēdētāja

LZVO mājas lapas publiskajā sadaļā visiem interesentiem ir pieejama informācija par verifikācijas sistēmas darbību, skaidrojošas infografikas un videostāsti, statistika un ziņas par jaunumiem. Jauno mājaslapu izstrādāja digitālā aģentūra “Bright”, tās adrese ir nemainīga www.lzvo.lv

Klientu portālā tiks izveidots individuāls profils katram LZVO partnerim, tajā lietotājiem būs iespējams atjaunot savus datus, pievienot aktuālos dokumentus, uzdot jautājumus LZVO un saņemt atbildes. LZVO portālā publicēs detalizētu un aktuālu profesionālo informāciju par verifikācijas sistēmas darbību, sistēmas atjaunojumiem, Eiropas un Latvijas darbības vadlīnijām un citiem dokumentiem.